פנסיון לכלבים דוגסלייף

פנסיון לכלבים של בית ארז דוגסלייף

פנסיון לכלבים בית ארז דוגסלייף הינו המקום הטוב ביותר לשים את כלבכם בזמן שאתם לא נמצאים בבית. אנו מארחים את הכלבים בתאים מרווחים מאוד עם אזור פנימי וחצר ומגודר של עשרות מטרים המאפשר לכלב להיכנס ולצאת לחצר ברצונו. בכל חצר ישנם צעצועים לכלב ותמיד מקפידים על סדר וניקיון של החצר. בכל פינת החדר נמצא מקום מסודר לשינה עם מלונה ובחורף מנורות חימום לתת לכלב הרגשה נעימה ולשמור על הבריאות של הכלב. רמת הסטנדרטים של הפנסיון לכלבים מאוד גבוהה- גם בשרות, וגם בתזונת הכלב. כל הכלבים בפנסיון מקבלים אוכל איכותי של רויאל קנין מוצאם לגודלו של הכלב. במקרים מיוחדים, ניתן לתאם אוכל מיוחד של רויאל קנין או מזון אחר לכלב בעת הצורך.

 

פנסיון לכלבים - פנסיון ביתי

יש מקרים שהכלב שלכם לא היה אף פעם בפנסיון וקשה לכם לתת לו להתמודד עם המצב. גם יכול להיות שיש לכלב שכם חרדת נטישה ואתם לא רוצים להשאיר את הכלב לבד, אז גם לזה יש לנו פתרון בפנסיון לכלבים שלנו,  פנסיון ביתי לכלבים. הפנסיון הביתי של דוגסלייף נמצא באזור שמאפשר את כל הכלבים להיות ביחד לשחק ולהשתולל. בפנסיון הביתי תמיד נמצאים אנשי הצוות של דוגסלייף שנותנים יחס לכלבים כדי להפוך את חוויתם בפנסיון לנופש מושלם. הפנסיון הביתי הוא פנסיון לכלבים קטנים ומסתדרים עם כלבים אחרים.

 

פנסיון לכלבים - פנסיון אישי

יש לכלב שלכם בעיה פרטנית שדורשת יחס אישי? הפנסיון שלנו נותן את האפשרות לשים את הכלב בפנסיון עם השגחה אישית. הפנסיון האישי מתאים למקרה שהכלב צריך השגחה בגלל בעיה בריאותית, חרדתית, או דאגה אחרת כלשהי. אנו עושים את המיטב לתת לכם את הגמישות לשים את הכלב במסגרת של פנסיון במידת הצורך כי לכל מקרה יש פתרון!